מרכז חוויות

מרכז חוויות

"מרכז חוויות" הינו גן חי ובית עבור מעל 1000 בעלי חיים שונים ומרכז טיפולי בעזרת בעלי חיים. המרכז שם לו למטרה לפעול למען בני האדם ובעלי החיים, והוקם מתוך מגמה לחיבור ויצירת קשר בלתי אמצעי ביניהם, תוך הקפדה על רווחה והדדיות בקשר הצומח.

המרכז שוכן באלעזר שבגוש עציון, מדרום לירושלים (כ- 10 דק' נסיעה), ומשתרע על פני שטח של כ- 4 דונם הבנויים באופן אינטימי וידידותי למבקר, אל מול נוף עוצר נשימה. מבנה המרכז מאפשר תנועה ומעבר בין מאות בעלי חיים באופן קל ונגיש ומותאם גם לנכים ולבעלי צרכים מיוחדים.

המרכז כמוקד תיירותי מזמין אתכם למפגש בלתי אמצעי עם בעלי החיים- מפגש המאופיין באהבה אינסופית, חמלה והדדיות. במרכז מתקיימים סיורים, פעילויות וסדנאות לקבוצות מגוונות. הסדנאות מבוססות על תהליכי למידה חווייתיים ומעשירים עם בעלי החיים, בעלות ערך מוסף ייחודי ומשמעותי למרקם החברתי של הקבוצה.

"מרכז חוויות" הוקם בשנת 1998 על רקע מחקרו ותהליך שיקומו האישי של ד"ר יוני יהודה- מייסדו של המרכז, מטפל מומחה בעזרת בעלי חיים וד"ר לפסיכולוגיה. ד"ר יהודה למד מניסיונו האישי את ערך הטיפול בעזרת בעלי חיים. הוא נפצע בשנת 1987 כשהמצנח שלו נקרע בעת צניחה, והיה מראשוני נכי צה"ל שרכיבה על סוסים שולבה בתהליך שיקומם. ב- 1996 הוא נפגע בפעולת איבה ועד היום מתמודד עם מצבו ומשתקם.

בהשתתפותכם בחוויה ייחודית ומעצימה כאן במרכז, תיקחו חלק בהצלת ושיקום בעלי החיים, לצד מתן טיפול למטופלים רבים שידם אינה משגת. 

אנו מיומנים גם בבניית תוכן ליום פעילות מלא או חלקי בגוש עציון. יום המשלב מספר אטרקציות בדגשים שאתם תחליטו עליהם (היסטוריה, אתגרי, התיישבותי וכו') וכן  בשירותי הסעדה. נשמח לתת לכם הצעה על פעילות מלאה או חלקית באזור.

יש גם מגוון סדנאות תוכן ו – o.d.t למנהלים.

סדנא ללמידה וצמיחה בשילוב סוסים – בסדנא ניתנים כלים לבניה התנהגותית חדשה היוצרת תקשורת איכותית יותר במערכות יחסים מקצועיות ואישיות.

תכני הפעילות בהתאם לצרכי הארגון והמשתתפים בו.

כתובת: אלעזר

להגעה באמצעות waze- לחץ כאן

טלפון:  02-9931988

שעות פעילות: מתיאום מראש בלבד.

דוא"ל: לפרטים נוספים ובניית הביקור המתאים ביותר עבורכם ניתן לפנות אלינו במייל- [email protected]

 

שמרו אותנו בכיס

הורידו את חוברת ומפת התיירות

להורדת חוברת אתרים להורדת מפת תיירות

תישארו מעודכנים

הירשמו לקבל מידע על אירועים וחדשות

נא להזין כתובת אימייל תקינה